Hakkımızda

Otomobil markaları arasında en çok tercih edilen ve sektörün çoğunluğunu elinde bulunduran Alman kuruluşları, gerçekten günden güne teknolojiyi daha iyi kullanarak otomobiller üretiyorlar. Bildiğiniz üzere Audi, Opel, Volkswagen gibi otomobil markaları Almanya’ya aittir. Bunun yanında İspanya kuruluşlarından biri olan Seat, gerçekten kaliteli araçlar üretmektedir. Ek olarak Skoda da ülkemizde tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu markalara sahip olan pek çok insanımız mevcuttur. Bu nedenle biz de yedekparcablogu.com olarak onlara otomobilleri ile ilgili pek çok farklı bilgi paylaşımı yapıyoruz. Otomobillere nasıl daha iyi bakılacağı, orijinal yedek parçaların ne kadar işe yarayacağı gibi konuları işliyoruz.

Yedekparcablogu.com Olarak Hedefimiz Büyük

Ülkemizde ve tüm dünyada orijinal yedek parça satışı yaygın olarak yapılmaktadır. Tabii bu noktalarda bazı sorunlar oluşabilmektedir. Öncelikli olarak çok sayıda dolandırıcılık yaşanabilmekte ve orijinal parçalar yerine yan saniyeleri gönderilebilmektedir. Bu tür durumların anlaşılması, insanların daha bilinçli hale gelmesi, en ekonomik fiyatlardan yedek parçalara ulaşmaları gibi konularda bilgi aktarımı yapıyoruz. Hedefimiz tüm Volkswagen, Opel, Seat, Audi, Skoda marka araç kullanıcılarının daha bilinçli şekilde hareket etmesini sağlamak ve düzenli olarak burayı ziyaret etmelerine ortam hazırlamaktır.

Amacımız ve Yayın Hayatında Devamlılık

Temel amacımız arasında Türkiye’nin en büyük yedek parça bloğu olmak ve insanlara özgün, kaliteli içerikler ulaştırarak sıklıkla ziyaret etmelerini sağlamaktır. Ayrıca bünyemizde otomobil haberleri kategorisi de yer almaktadır. Bu kategori çerçevesinde tüm marka araçlarımız hakkında çıkan haberleri paylaşmak, önemli içerikleri aktarmaktır. Ek olarak söyleyebiliriz ki yayın hayatında devamlılık esas tuttuğumuz değerlerin başında gelmektedir. Bundan böyle toplam 6 kategoride yedekparcablogu.com sitemizi ziyaret edebilir ve paylaşımların tadını çıkarabilirsiniz.