Tasarım ve Fonksiyonellik Arteon’da Bir Arada

2017 yılında Volkswagen’den bir atak geldi ve farklı bir model ürettiğini, bunu satışa sunduğunu dile getirdi. Sizin de bildiğiniz gibi binek araç kapsamında gerçekten harika modeller üreten Volkswagen, bu noktada insanlar tarafından çok tutuldu. Bunlardan biri haline gelecek gibi duran ve 2017 yılında ilk defa üretilen Arteon modeli, daha en başlarda rağbet görmeye başladı. Harika özelliklere sahip olması, her zaman bekleneni vermesi ve sürücüsü ile yolcularının konforunu düşünmesi onun en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Bilmelisiniz ki tasarım ve fonksiyonellik Arteon’da bir arada bulunuyor. Bundan sonra siz de Volkswagen Arteon sahibi olabilir ve en iyisini elde edebilirsiniz.

Volkswagen Arteon İle Çıkış Peşinde

Hiçbir zaman düşüş yaşamayan ancak her zaman bulunduğu noktadan biraz daha yukarıları hedefleyen Volkswagen, bu noktada Arteon ile çıkış peşinde. Tasarım açısından son derece yakışıklı bir model olması ve görenleri kendine hayran bırakması gerçekten önemli. Yepyeni donanım serileri ile satışa sunulan bu model, sizin de ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak. Teknoloji ile gücü buluşturan Arteon, bundan sonra beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenize olanak tanıyacaktır. Ambiyans aydınlatması, dijital gösterge paneli, elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı krom kaplı aynalar, LED High ön farlar, 19 inç Chennai alaşımlı jantlar gibi daha pek çok farklı donanımı bulunmaktadır. 2,0 motoru ile şehir içinde 100 kilometrede 7,1 litre yakıt tüketmektedir. Şehir dışında ise bu oran değişmektedir.

Arteon Özellikleri İle Göz Kamaştırıyor

Görünümü tam bir harika olan Arteon, şehir dışında 100 kilometrede tam olarak 5,1 litre yakıt tüketiyor. 0’dan 100’e sadece 6,5 saniyede çıkıyor. Maksimum hızını 245 olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanında toplamda 9 farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Bu renkler arasında daha önce görmedikleriniz de mevcut. Saf beyaz, Uranüs grisi, pirit gümüş, turmerik sarısı, oryx beyazı, derin siyah, Atlantik mavisi, mangan gri ve kızılcık kırmızısı gibi renk seçeneklerine sahiptir. Eğer isterseniz opsiyonel olarak panoramik açılır cam tavan ve metalik renk de alabilir ve böyle harika bir otomobile sahip olabilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir